.

.

RONGQING 12pcs/многу Модни Злато Сребро Црна 3D Прекрасна Кинг Конг на горила Животни Студ Earring Жените Девојка Накит панк стилот

RONGQING 12pcs/многу Модни Злато Сребро Црна 3D Прекрасна Кинг Конг на горила Животни Студ Earring Жените Девојка Накит панк

DEN 712.00
DEN 828.48
-14 %

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот RONGQING 12pcs/многу Модни Злато Сребро Црна 3 D Прекрасна Кинг Конг на горила Животни Студ Earring Жените Девојка Накит панк стил пакет настава : 12pcs/многу
Обрнете Внимание На :
Нашите Антички Сребрен Cabochons и clasps се во вредност од цената и црна масло се користи за да се направи антички сребрена боја,кога тоа сушени,остатоците во празнините ќе падне,тоа не е лоша изработка !
Ве молиме не го отворите спор пред да ни испратите порака ,ние секогаш не мислам дека отвори спорот е добар начин да се решат сите проблеми,ако има било каков проблем,ве молиме не заборавајте да ни испратите порака,ние ќе ни биде мило да ви! Ние не добредојдовте на клиенти кои не контактирал со нас пред да се отвори спорот!Ви благодариме за разбирањето!
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

За производот

Бренд Име:
RONGQING
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Пол:
љубителите'
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
XM - RZ-E1198-200
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
пакет настава:
12PCS/МНОГУ

Слични предлози