.

.

Свадба Бисер Накит Природна Боја Бела Розова боја се Виолетови Слатководни Бисер Сребро Обетки Студ Earring 6-7mm Рамен Круг Бисери

Свадба Бисер Накит Природна Боја Бела Розова боја се Виолетови Слатководни Бисер Сребро Обетки Студ Earring 6-7mm Рамен Круг

DEN 317.00
DEN 360.00
-12 %

Износ
Во продавницата.

добредојдовте на terisa накит
Метод на Следење на Број Времетраење HK Мал Пакет НЕ 10-30 Дена Кина Post Small Package YES Околу 15 работни Дена EMS ДА 4-7 Дена DHL/UPS-от ДА 3-5 Дена Пратката
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет). Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали. Бисер Накит АА 8-9 MM Multicolor Природна Бела Розова боја се Виолетови Вистински Слатководни Бисер Earring S925 Sterling Silver Бесплатен Превозот US$ 19.99 /многу
6 пара / многу Бисер Earring АА 8-9 MM Бела Црна Вистински Слатководни Бисер Earring S925 Сребро Кука 10pairs/многу Големо Нов Бесплатен Превозот САД$ 49.00 /многу
10 пара / многу бисер earring АА 7-8ММ Бела боја Слатководни бисер earring сребро earring жената накит 5pairs/многу бесплатен превозот EF27 US$ 9.99 /многу
5 пара / многу бисер earring АА 7-8ММ меша боја Слатководни бисер earring сребро earring жената накит 10pairs/многу бесплатен превозот EF38 US$ 19.99 /многу
10 пара / многу
Бисер Earring АА 3-4 MM Бела Слатководни Бисер Накит Капка Earring S925 Sterling Silver Жените Девојка Накит Нов Бесплатен Превозот САД$ 45.00 /многу
5 пара / многу АА 6-7 MM Слатководни Бисер Накит Earring Со S925 Фунта Сребрена Капка Earring трговија на Големо Gril е на Жените Накит Бесплатен Превозот САД$ 99.00 /многу
10 пара / многу Прекрасни АА 9-10ММ Црна боја Слатководни бисер earring сребро кука жената накит мода earring бесплатен превозот N219 US$ 39.99 /многу
10 пара / многу Неверојатно!бисер earring АА 7-8ММ Multicolor слатководни бисер earring жената накит, модни накит бесплатен превозот NF147 US$ 9.99 /пар
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша. Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит. За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 13 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас ! Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : ) добредојдовте на terisa накит

За производот

Метална боја:
виолетова earring, розова бисер
Главниот Камен Боја:
природен бисер
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
E17-11
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Бренд Име:
ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Назад Наоѓање:
сребро кука
накит боја:
бела розова боја се виолетови
накит големина:
6-7mm
накит Тежина Околу:
5g
Пол:
Децата, на Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
бисер shaper:
станот круг
earring кука:
925 sterling silver кука
Бисер Тип:
вистински бисер
Назад Наоѓање:
925 Sterling silver

Слични предлози