.

.

QIAMNI Sunburst Фан Студ Обетки Жени, Девојки Божиќ Накит Партија Роденденски Подарок Pendientes Пад на Превозот

QIAMNI Sunburst Фан Студ Обетки Жени, Девојки Божиќ Накит Партија Роденденски Подарок Pendientes Пад на Превозот

DEN 72.00
DEN 143.52
-50 %

Износ
Во продавницата.


пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар
Еко-пријателски : Да
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Вашите Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
QIAMNI
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
gg
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Материјал:
Легура
Стил:
Бохемски Романтична Трендовски
Пол:
Децата на Жените Девојки
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Earring Тип:
Студ Обетки
sterling silver earring:
Модерен обетки

Слични предлози