.

.

Џин&Ju 2017 Новиот Дизајн На Накит Имитација Злато Позлата Тркалезна Форма Кубни Циркон Студ Обетки За Жените E0741

Џин&Ju 2017 Новиот Дизајн На Накит Имитација Злато Позлата Тркалезна Форма Кубни Циркон Студ Обетки За Жените E0741

DEN 577.00
DEN 887.52
-35 %

Износ
Во продавницата.


1.100% Вистински Фотографии,Фотографиите Се Сите Околу 100% .
2.Ве Молиме Во Вид Надвладее,Разлики Во Бојата Може Да Биде Предизвикана Од Некои Други Причини , Ве Молиме Во Вид Преовладува.
3.Изберете Соодветна Големина,Макро Фотографија, Ве Молиме Изберете Соодветна Големина, Кога Прави Нарачка.
Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца.
1.Испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.
2.Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
3.Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок.
4.Ние предност избран испорака ЕМС.

За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
џин&ju
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
E0741-Б
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Позлата Боја:
Имитација На Црното Злато
Камен:
Кубен Циркони
камен боја:
Бела
Тежина:
5.10G
Големина:
15*15MM
Is_customized:
Yes

Слични предлози