.

.

Бесплатен превозот 1x Stator Мотор Покрие Заптивка за Хонда CBR1000RR 2008-2010

Бесплатен превозот 1x Stator Мотор Покрие Заптивка за Хонда CBR1000RR 2008-2010

DEN 313.00
DEN 340.32
-8 %

Износ
Во продавницата.

Функција : Висок квалитет на спојката плоча Состојба : 100% Сосема Нов Лесна Инсталација. Директни ОЕМ fitment. quantita : 1 Заптивка Ставка опис : Ова е добра замена дел за изгорени или протекоа заптивка. Редовна замена на заптивка може да се спречи истекување и одржување на велосипед перформанси на Овој објект е во Премиум квалитет и може да издржи голема топлина. Fitment : Хонда CBR1000 RR 2008-2010 Пакет вклучувајќи 1 парчиња x спојки плоча

За производот

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Должина:
20cm
Име На Модел:
MT313-007
Бренд Име:
Кралската Трки
Објектот Висина:
1cm
Материјал Тип:
torsion извори
Објектот Ширина:
12cm

Слични предлози