.

.

Задните трупот складирање кутија со капак, авто автомобил складирање торба покрие за Citroen C5 2010-2014), auto внатрешни додатоци

Задните трупот складирање кутија со капак, авто автомобил складирање торба покрие за Citroen C5 2010-2014), auto внатрешни додатоци

DEN 1192.00
DEN 1295.52
-8 %

Износ
Во продавницата.


лево : 32*20*19cm
право : 32*16*19cm
0.9 кг

За производот

Тип:
Багажникот Кутија / Торба
Материјал Тип:
Складирање кутија
Бренд Име:
YTAUTO
боја:
Црна
Автомобил:
За C5
Функција:
Складирање кутија

Слични предлози