.

.

Нови Пристигнување пет-Дупки танцување Нога-Thongs професионални Bellydancing Пети Подлога Танцување латинска Балет чевли Сандали Шепи Нога Камшик

Нови Пристигнување пет-Дупки танцување Нога-Thongs професионални Bellydancing Пети Подлога Танцување латинска Балет чевли Сандали

DEN 287.52

Износ
Во продавницата.


Нови Пристигнување пет-Дупки танцување Нога-Thongs професионални Bellydancing Пети Подлога Танцување латинска Балет чевли Сандали Шепи Нога Камшик
1pair = 2 парчиња
Материјал : Памук
Големина : S / M / L / XL.
Боја : Слика боја

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Бамбус Влакна,Памук,Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
newshoes-3

Слични предлози