.

.

Дама Перформанси Б/В чаша S/M/L облека на Жените луксузни танц облечи градник и чипка долг фустан 2 парчиња латинска танц/ballroom танцува фустани

Дама Перформанси Б/В чаша S/M/L облека на Жените луксузни танц облечи градник и чипка долг фустан 2 парчиња латинска танц/ballroom

DEN 4794.72

Износ
Во продавницата.


фустан+градник 2 парчиња стомак танц на примерот,
градник првенство : B/C првенство S(34/75),M(36/80),L(38/85)
висина : 158-172cm,weigth : 40-65kg
1 cm=2.53 инчен
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ______________________________________________________
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. ПЛАЌАЊЕ ______________________________________________________ Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ПРЕВОЗОТ ______________________________________________________
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ ______________________________________________________
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. ПОВРАТНИ информации ______________________________________________________
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

За производот

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Lycra,Spandex,Модални,Памук,Микрофибер,Полиестер
Број На Модел На:
DMW114
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
is_customized:
yes
облека ткаенини:
повеќе облека ткаенини
Облека Стил:
пеперутка став
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Големина:
една големина
Материјал:
Spandex/rayon/Памук/Полиестер
Танц Стил:
стомакот танцување / ballroom танцува/латинска танц

Слични предлози