.

.

DJGRSTER Деца Девојка Деца Стомак Танц Костим Монета Bollywood Индискиот Bellydance Стомакот Танцување Костими 6pcs Поставува Египет Египет

DJGRSTER Деца Девојка Деца Стомак Танц Костим Монета Bollywood Индискиот Bellydance Стомакот Танцување Костими 6pcs Поставува

DEN 1028.00
DEN 1467.84
-30 %

Износ
Во продавницата.


DJGRSTER Деца Девојка Деца Стомак Танц Костим Монета Bollywood Индискиот Bellydance Стомакот Танцување Костими 6pcs Поставува Египет Египет
Сите стил е за 6 парче/set,Блузи+панталони+половината+handchain+headchain+превез
S : погоден за деца висина 105-125 cm (1cm=0.39 инчи)
S : погоден за деца висина 126-138 cm (1cm=0.39 инчи) L : погоден за деца висина 139-155 cm (1cm=0.39 инчи)

За производот

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Бренд Име:
DJGRSTER
Број На Модел На:
GRS-3367
Материјал:
Rayon
Пол:
Девојки
Одговараат на:
Врвот+панталони+половината+handchain+превез+headchain
боја:
8 бои

Слични предлози