.

.

2017 Мобилен Мобилен Телефон Smart Клип Менгеме Носителот Стојат Заградата за PS4 PS4 Тенок PS4 Про Игра Контролер DualShock 4, Со USB

2017 Мобилен Мобилен Телефон Smart Клип Менгеме Носителот Стојат Заградата за PS4 PS4 Тенок PS4 Про Игра Контролер DualShock

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Забелешка : телефон носител е за android телефон,а не за iphone,ако сакате за iphone,Треба да се купи DC Конвертор Карактеристики : Поддршка на различни паметни телефони. Можете да ја определите должината на видео клипот Ергономски дизајн, со користење удобно Прилагодување на должината до max. 88 мм ,5.7 inch Тоа е ексклузивен клип со користење на DUAL-ШОК 4 контролер, тоа е многу удобно да уживаат во радоста на игри за паметни телефони Инсталирате или да деинсталирање на клипот, ве молиме не користете прекумерна сила Кога клипот ќе биде инсталиран добро. Ве молиме не карпа тоа претерано Трети Лица Производ, Не Оригиналниот Пакет се Вклучени : 1x USB Кабелот 1 x Мобилен Телефон Стегач за Ps4 /PS4 Тенок/PS4 Про Контролер Забелешка : Менгеме Носителот САМО. Телефон и Контролорот не се вклучени.

За производот

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
боја:
Црна
Број На Модел На:
За PS4
SONY Модел:
PlayStation4
SONY Модел:
PlayStation4

Слични предлози