.

.

Автомобил Стил 6pcs Автомобил Надворешноста Јаглерод Влакна Прозорец Столб Мислења Трим Тенок Покрие Држиме За BMW Серија 3 F30

Автомобил Стил 6pcs Автомобил Надворешноста Јаглерод Влакна Прозорец Столб Мислења Трим Тенок Покрие Држиме За BMW Серија

DEN 5460.00
DEN 6000.00
-9 %

Износ
Во продавницата.

- Сите предмети се неисправни или неточни предизвикани од нашите грешки, ние би размена на објекти со превозот надомест за нас. - Размена прашања ракување со времето ќе биде 1-3 дена. - Сите национални празници ќе запре извозот. Лесно да се инсталира, 3 M лепливи ленти во задниот дел за директно стап-на . Повеќето резервни предмети не дојде со инструкции и професионална инсталација за сите предмети е препорачливо. Нема размена ќе биде издаден на производи кои биле оштетени или да се користи неправилно (Modified). Фен за коса или полесни може да се користи за греење на лента во ладна weahter. - Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволни состојба, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди за нас, Нашиот систем ќе го признае позитивни повратни информации и одговори со позитивни повратни информации автоматски. Направени од Премија на карбонски влакна.clymer ) - Работно време : HK време (GMT+8) : од понеделник до сабота 9 : 00 часот до 6. Квалитет и трајност може да се загарантирани!
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме чисти ситни честички и прашина на површината пред инсталација,
и проценки кои позиција. Уживајте во DIY. - Повеќето производи ќе се бара ниска вредност, сите на превозот надомест и цената е исклучена купувачот поврзани должност надомест обвинет од страна на Обичај . Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми. Повратни информации, Ние ги преземе сите обврски за нашите продажни. - Сите се враќа мора да бидат пријавени во 10 дена. - Ве молам НЕ оставајте неутрални или негативни повратни информации за нас без комуникации. Купувачот презема сите ризици за инсталација и користење. Ве молиме контактирајте со нас ако НЕ го примите вашата нарачка по 35 работни дена. Испорака детали - Сите пратки имаат следење на број, вообичаено трае 10-20 дена.100% Сосема НОВ. Нашата цел е да се осигура дека сите купувачи ќе имаат пријатно купување искуство. Оштетени или Unfitting Предмети Ако најдете вашиот производ е оштетен за време на превозот, ве молиме пријавете го оштети случај да го изразат компанија и да добијат случај број од нив, тогаш ве молиме да ни ги испратите на предметот број и штета слики на производот и пакет внатре и надвор од e Bay порака , ние ќе ја организира за вас соодветно! Гаранција & Врати - Ние нудиме ограничен 60 ден сеопфатна гаранција на секоја ставка, по датумот на објектот е примена. Ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме контактирајте со нас. За рефус со цел, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Порака или Скајп ( Skype ID : elio.

За производот

Тип На Објект:
Стил Украси
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
F30
Модел Година:
2007-2013
Бренд Име:
JOGON

Слични предлози