.

.

Топла Продажба! 4pcs 15mm 2 Фаза 4 Жица Stepper Мотор Со 52mm Завртка Род

Топла Продажба! 4pcs 15mm 2 Фаза 4 Жица Stepper Мотор Со 52mm Завртка Род

DEN 502.00
DEN 528.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Моторни дијаметар : 15 MM Мотор висина : 12.2 MM Завртка род дијаметар : 3 ММ Завртка теренот : 2mm Завртка должина : 52 MM (ефективен патување) Мотор тип : две-фаза четири-жица stepper моторни Тежина : 19 G

За производот

Одржување На Вртежен Момент:
Непознат
Тип:
Постојан Магнет
Фаза:
2
Тековната / Фаза:
Непознат
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Чекор Агол(степени):
Непознат
Број На Модел На:
15mm stepper мотор

Слични предлози