.

.

Кина природни jade jade flute flute музички тонови на ѕвонење

Кина природни jade jade flute flute музички тонови на ѕвонење

DEN 1523.00
DEN 2207.52
-31 %

Износ
Во продавницата.

Ние collecte ги форма лични колектор. Ние ќе го испрати како е можно поскоро.
И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и/или проблеми. Големата уметност богатство! Тоа е многу исклучителна занаетот. Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини.Кина природни jade jade flute flute музички тон на ѕвонење На должина од околу 37c M. Има префинет форми и препознатлив стил.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака. комуникации. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.Друга земја испорака обично трае 20-35 работни дена .Целата превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачите. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри. тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена. Дијаметарот е за 2,2 см
Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.
Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Имаме нашата продавница во кина. Но, работите понекогаш се случи.

Среќно и Среќен Наддавање
.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.

За производот

Тема:
Ангел
Регионален Функција:
Кина

Слични предлози