.

.

Кинески природна бела jade Пинг jade украси мир Дома Мебел накит украси

Кинески природна бела jade Пинг jade украси мир Дома Мебел накит украси

DEN 4636.00
DEN 6719.52
-31 %

Износ
Во продавницата.

Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети.Друга земја испорака обично трае 20-35 работни дена . Големата уметност богатство! Тоа е многу исклучителна занаетот. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи. Имаме нашата продавница во кина.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.

Среќно и Среќен Наддавање
. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа.
И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и/или проблеми.
Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина. Ние ќе го испрати како е можно поскоро. Ние collecte ги форма лични колектор. Но, работите понекогаш се случи.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено. комуникации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри. Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини. Има префинет форми и препознатлив стил. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас.Целата превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачите. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака.

За производот

Тема:
Ангел
Регионален Функција:
Кина

Слични предлози