.

.

Диносаурус Dilophosaurus Черепот Смола Фосилни Модел Колекционерски Предмети Дома Бар Декорација

Диносаурус Dilophosaurus Черепот Смола Фосилни Модел Колекционерски Предмети Дома Бар Декорација

DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

Почитувани : Висок Квалитет!сакаат ви се допаѓа!
опис : диносаурус черепот
Материјал : смола
Боја : како што е прикажано на слика
Многу деликатна смола занаетите черепи, многу деликатна и совршен производ вреди да собирање
Answer : ___________________________ Note :
1, бидејќи различни серии, черепи не може да се исти, некои разлики. Себеси, исто така, може да повторно графити на главата.
2, затоа што тоа е материјалот на смола, сега се прави. Ќе ја прими стоката неизбежно ќе треба смола мирис. Умот каде што ќе се стави на вентилација за неколку дена, мирисот ќе ги намали многу.

За производот

Бренд Име:
moquerry
Материјал:
Смола
Тема:
Животните
Регионален Функција:
Viet Мпп

Слични предлози