.

.

Занаети статуа Везови Тибетански Будизмот Непал Thangka brocade платно за сликање зелена статуата на Буда статуа

Занаети статуа Везови Тибетански Будизмот Непал Thangka brocade платно за сликање зелена статуата на Буда статуа

DEN 1020.00
DEN 1200.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети ..
Опис на проектот : Димензии : Висина : cm Долги : 90cm . Ширина : 60 cm Димензии : Висина инчи .Долго : 35 инчи . Ширина : 24 инчен Тежина : 0.5 КГвклучени тежината на пакување, материјали Материјали : Свила Вез Состојба : Добра состојба Потекло : Кина Ако купувачи купите повеќе објекти (вклучувајќи различни видови на производи). Јас дополнителни на купувачот, спојување и заеднички испорака на концесии. Испорача elucidation Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови. Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.

За производот

Тема:
Будизмот
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
SIYAO
Материјал:
Текстилна & Ткаенина

Слични предлози