.

.

Кина црвени корални врежан карактер стариот Пекинг snuff шишиња

Кина црвени корални врежан карактер стариот Пекинг snuff шишиња

DEN 861.00
DEN 1247.52
-31 %

Износ
Во продавницата.

Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи. Ние ќе го испрати како е можно поскоро. Имаме нашата продавница во кина.Целата превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачите.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети.

Среќно и Среќен Наддавање
. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина. тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура. На 7-15 дена. комуникации.
И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и/или проблеми. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри.2 "/4cm Тежина : 172g
Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи
За нас :
Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница. Но, работите понекогаш се случи.
Кина црвени корални врежан карактер стариот Пекинг snuff шишиња Големина : Висина 4"/10cm Ширина 2. Ние collecte ги форма лични колектор."/6cm Длабочина 1. Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа. Големата уметност богатство! Тоа е многу исклучителна занаетот. Има префинет форми и препознатлив стил.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.

За производот

Тема:
Маскота
Материјал:
Органски Материјал
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ

Слични предлози