.

.

9cm/ Дива свиња заби сребро тигар Амајлија Pendant,градот куќа Exorcise злите духови

9cm/ Дива свиња заби сребро тигар Амајлија Pendant,градот куќа Exorcise злите духови

DEN 921.00
DEN 1439.52
-36 %

Износ
Во продавницата.

Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи.Друга земја испорака обично трае 20-35 работни дена .Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка. Ние collecte ги форма лични колектор. Имаме нашата продавница во кина. Ние ќе го испрати како е можно поскоро.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.3 инчи)
Ширина : 3 cm (1. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. комуникации. На 7-15 дена.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака.
9cm/ Дива свиња заби сребро тигар Амајлија Pendant,градот куќа Exorcise злите духови
Производ Димензии : Тежина прибл : 180 грама
должина : 9 см (3.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа.

Среќно и Среќен Наддавање
.
И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и/или проблеми. Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини. Големата уметност богатство! Тоа е многу исклучителна занаетот. Но, работите понекогаш се случи. тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура.

За производот

Тема:
Будизмот
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ

Слични предлози