.

.

Пад на Превозот 2017 Лето Луксузни Жените Гладијатор Парчиња Од Виткање Лак Врски Ѕиркаат Пети Средината на теле Кратки Чизми Обичај Чевли

Пад на Превозот 2017 Лето Луксузни Жените Гладијатор Парчиња Од Виткање Лак Врски Ѕиркаат Пети Средината на теле Кратки Чизми

DEN 6060.00
DEN 10272.00
-41 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопинг
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања
Големина На Табела :
Производ покажува :
Напомена : ние обично продаваат во Европската големина,можете да ме контактирате пред цел.
Превозот време : Кина Пост(8-26 дена, EMS(5-10 дена),DHL(3-7 дена),понекогаш тоа одложувања како некои причини,молам контактирајте ме на првиот пат.
Размена
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти на најдобар квалитет што можеме. Ако било неисправни или квалитетот проблем на предмети што се, можете да ги испратите назад во рок од 5 дена ќе добиете со тоа оригинални condtions за замена или рефундирање, и откако ќе ја прими стоката, ние може да го препрати на нови една за вас, или да направи реконструкција.
Но, купувачот ќе биде одговорност за дополнителни такси превозот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни feed врати е многу важно за нас. Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објект и услуга.
Ако имате било какви проблеми со нашиот предмет или услуга, pls контактирајте со нас прво, пред да се потврди приемот и остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите!

За производот

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
Број На Модел На:
A228
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Бренд Име:
Dipsloot
Подигнете Висина:
Средината На Теле

Слични предлози