.

.

Прирачник сок од портокал машина Нерѓосувачки Челик Лимон Морнар Портокал Изстискване кујнски прибор за готвење алатка

Прирачник сок од портокал машина Нерѓосувачки Челик Лимон Морнар Портокал Изстискване кујнски прибор за готвење алатка

DEN 384.00
DEN 408.00
-6 %

Износ
Во продавницата.


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Се користи за лимони и портокали
Идеална домашен додаток, уживате во вашиот живот и да добиете повеќе секојдневна исхрана
Добиете за да се направи освежување & вкусно цитрус пијалоци со себе сега со оваа иновативна gadget
Пијат хранливи сок секој ден да се задржи се вклопуваат и здрав
Исток да се користи со долга рачка
Пакувањето на производот :
1 x Лимон Морнар

За производот

Бренд Име:
Halojaju
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Squeezers & Reamers
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
MQCF-41
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тежина:
187g
Наслов:
прирачник морнар
Број На Модел На:
овошје шише за вода infuser
Употреба:
сок од портокал машина
Функција:
овошје морнар машина
Производот:
кујнски прибор
Производот Категорија:
готвење алатки
Име:
овошје и зеленчук алатка

Слични предлози