.

.

CNC Задните Синџир Прилагодувач Оска Блокови Со Лизгачот за Гајтанот Завртки За Хонда CR125 CR250 CRF250R CRF250X CRF450R CRF450X Dirt Bike

CNC Задните Синџир Прилагодувач Оска Блокови Со Лизгачот за Гајтанот Завртки За Хонда CR125 CR250 CRF250R CRF250X CRF450R CRF450X

DEN 820.00
DEN 911.52
-10 %

Износ
Во продавницата.

Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .Вие ќе примите објект исто како и сликите. Alipay е Prefered.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Превозот време како што се следниве : 2.
100% Сосема Нов
Боја : како на сликата
Лесен дизајн направен од палка 6061-T6 алуминиум и елоксирани црвено.
Се продаваат со ласерски лого.
Реверзибилна дизајн им овозможува на оска за да се продолжи без водење на вредноста завртки сите излез, зголемување на силата. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Одговара :
2002-2007 CR125/250
2004-2016 CRF250 R
2004-2016 CRF250 X
2002-2016 CRF450 R
2005-2016 CRF450 X
1.
Со отстранлив spools . Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
Јасни, лесно да се види на вредноста марки за да се обезбеди соодветна тркала усогласување.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Се продаваат во парови.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.

За производот

Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
0.17kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Sprockets
Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
341320
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Должина:
8.5cm

Слични предлози