.

.

3 во 1 Плувка Стап Плови Рака Зафат за GoPro Херој SJCAM SJ4000 SJ5000 Акција Камера

3 во 1 Плувка Стап Плови Рака Зафат за GoPro Херој SJCAM SJ4000 SJ5000 Акција Камера

DEN 175.00
DEN 190.56
-8 %

Износ
Во продавницата.


Опис : Професионален custom род пловни рачни стап, тој е дизајниран за Gopro Херој 2 3 и се користи во спортови на вода тајмер (на пример : сурфање, нуркање, итн.). Има светла жолта во вода, а лесно може да се најде. Плови дизајниран да се задржи вашата камера со водоотпорен школка, LCD Bacpac, Батерија Bacpac, WI-FI Bacpac и се Нурне Домување и во други делови на случај, лесно да се плови на вода.Тоа може дури и да биде во можност да се плови две Gopro камера при користење на Gopro 3 D Херој Систем водоотпорен boxwhen снимање може да плови. Прилагодлив за врвка за рака, па ќе имаат двојна заштита. Пакетот вклучува 1x жолта Справи со Планината(Со фиксна orifice) 1x врвка за околу рака црна 1x долго завртка 1x следење на број

За производот

Бренд Име:
хари добро
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Број На Модел На:
10
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro

Слични предлози