.

.

Торба клип Ранец Планината За Sony Акција Cam HDR AS20 AS15 AS100V AS30V AZ1 AS200V FDR-X1000V aee додатоци

Торба клип Ранец Планината За Sony Акција Cam HDR AS20 AS15 AS100V AS30V AZ1 AS200V FDR-X1000V aee додатоци

DEN 373.00
DEN 479.04
-22 %

Износ
Во продавницата.


start Isv Module Wrap11937
end Isv Module Wrap11937
Пакет содржи : 1 x торба клип 1 x планината адаптер 1 x долго завртка (не се вклучени камерата)
Карактеристики На Производот :
100% Сосема НОВ! Висок Квалитет!
Лесно клипот или да го отстраните во ранец, шапка .итн.
Материјал : ABS пластика
Компатибилен за sony акција cam as100v as30v as15 и акција мини камери
Клипот е во состојба да го 360"
Клипот е многу Силна
Боја : Црна
100% Сосема НОВ! Висок Квалитет!

За производот

Компатибилен Акција Камера Бренд:
SONY
Пакет:
Пакет 1
Водоотпорен:
No
Бренд Име:
MEIBAI
Број На Модел На:
шефот на планината
Тип:
шефот на планината
Материјал:
шефот на планината

Слични предлози