.

.

SnowHu За GoPro Три-начин на виткање Пол Додатоци во собата За Gopro Херој 6 5 4 3+ 2 1 SJCAM SJ4000 EKEN За xiaomi yi 4K + Y37

SnowHu За GoPro Три-начин на виткање Пол Додатоци во собата За Gopro Херој 6 5 4 3+ 2 1 SJCAM SJ4000 EKEN За xiaomi yi 4K + Y37

DEN 1985.00
DEN 2719.68
-27 %

Износ
Во продавницата.

Нарачки procesaron oportuno después де ла verificación del pago. haremos ел seguimiento del envío y en contacto един usted тен pronto комо море можен рок един una respuesta.
3) Si usted puede 't comprobación inmediatamente después де terminar дин subasta, por корист, espere unos minutos y vuelva на intentarlo pago debe ser completado dentro де 3 días.
sobre El Envío
envío 1. Debido ал del estado акции y лас diferencias де tiempo, vamos a elegir став enviar дин artículo де nuestro буквар almacén disponible para la entrega rápida. Купувачи цел проблеми (доколку стоката во транзит, исчезнати делови, оштетени) ве молиме да не се донесе спорови и една лоша критика, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Материјал : ЕВА
Боја : Црна
Големина : 12.48"
Ремени за врвка за околу
Планината плоча може да се ротира до 306 степени и може да се заклучите со едно притискање на копче.
Tripod чуваат внатре рачка : Внатре се справи со е мала tripod што може да се отстрани и се користат на сопствена или во комбинација со рачка
Водоотпорен : дизајнирани за употреба во и надвор од вода
Алуминиум адаптер
Овој адаптер се поврзува на вашиот спорт камерата за да monopod или tripod брзо и без грешка. todas las principales tarjetas де crédito син aceptadas на través де FIDEICOMISO seguro del procesador del pago. купувачи цел проблеми (доколку стоката во транзит, исчезнати делови, оштетени) ве молиме да не се донесе спорови и една лоша критика, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Производ екранот
sobre El Pago
1) aceptamos Alipay, Unión del запад, TT. los tiempos де tránsito pueden variar, especialmente durante ла temporada navideña. nuestro objetivo es la satisfacción del cliente!
7. Нашите производи бренд "Snow Hu" (не Gopro брендови), но тие се многу погодни за Go Pro, SJCAM, EKEN, XIAOYI и други спортски камери. (excepto algunos países y APO/FPO)
2.54 /торба
инструкции
Карактеристики :
Три-начин на виткање Пол :
3-во-Едно дизајн : може да се користи како камера зафат, продолжување, рака или tripod за ултра флексибилност и голем број на снимки.
Одговара за Gopro Херој 5 4 3+ 2 1 , SJCAM
Камерата интерфејс : универзална 1/4 завртка
Материјал : CNC Алуминиум
Боја : Автоматски
Торба За Носење
Тоа е случај специјално дизајнирани да се користи со сите камерата додатоци како за Go Pro Херој 5 4 3+ 2 1 SJ4000/5000/6000 , CCbetter камери и сите достапни брендови.
Направени од ЕВА кој е издржлив за да го користите.Ви благодариме за вашето купување и ви посакувам среќен шопинг.
Се справи со двојки како потпора : дршката може да биде одделен од раката и да се користи како лесни камера зафат. Направени од топол воздух и слободен проток на материјали. Usted tiene 7 días став entrarnos en contacto един y 30 días став.

За производот

Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,SONY,NIKON,Sjcam,Garmin,GoPro
Број На Модел На:
Y37
Бренд Име:
SnowHu
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Материјал:
PC
Компатибилен Акција Камера Бренд:
xiaomi
за gopro:
За Gopro 6 5 5S 4 4S 3+ 3 2 1
за sjcam:
за sj4000 sj5000 sj6000 sj7000
за xiaomi yi:
За XIAOMI YI XIAOYI 4K
за Eken:
За H8 H8R H9 H9R W9
За:
GoPro Херој 6 5 4 3 2 1 Xiaomi Yi EKEN Sjcam ShowHu И така натаму Акција ca

Слични предлози