.

.

SnowHu За Gopro Херој 5 Додатоци Поставите Лебди Продолжување Пол За Gopro херој 5 5S 4 3+ За xiaomi yi SJcam Акција Камера Y55

SnowHu За Gopro Херој 5 Додатоци Поставите Лебди Продолжување Пол За Gopro херој 5 5S 4 3+ За xiaomi yi SJcam Акција Камера Y55

DEN 1948.00
DEN 2668.80
-27 %

Износ
Во продавницата.


* Кога фотографирате selfies, транспарентни дизајн на Ево го прави тоа навидум исчезне. овој производ не содржи начин на камерата, далечински управувач и друга опрема. Нашите производи бренд "Snow Hu" (не Gopro брендови), но тие се многу погодни за Go Pro, SJCAM, EKEN, XIAOYI и други спортски камери. Купувачи цел проблеми (доколку стоката во транзит, исчезнати делови, оштетени) ве молиме да не се донесе спорови и една лоша критика, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. Debido ал del estado акции y лас diferencias де tiempo, vamos a elegir став enviar дин artículo де nuestro буквар almacén disponible para la entrega rápida.
Пена во внатрешноста може да се вклопи во било камери и додатоци, исто така, ги задржи вашата камера далеку од судир штета. Добредојдовте да се купи Monopod :
* 2-Фаза Лебди Telescoping Телото - се Протега од 14" до 24",
* Целосно да се стегне пресврт Продолжување заклучи да се формира вдп печат
* За Go Pro Врската - Не е потребно адаптери
* 1/4"-20 Навој Insert - Поврзете прилози или планината да tripods
* Врвка за околу Рака Прилог - Цврсто безбедна за да се зглоб
* Wi-Fi Далечински Clip - за Контрола на камерата од врвовите на вашите прсти
* Транспарентен, telescoping & лебдат!
* Ево е продолжување пол и floatation уред направени за Go Pro камери. (excepto algunos países y APO/FPO)
2. купувачи цел проблеми (доколку стоката во транзит, исчезнати делови, оштетени) ве молиме да не се донесе спорови и една лоша критика, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. су dirección де ла orden DEBE EMPAREJAR дин dirección Del Envío.54 /торба
инструкции
Карактеристики : Овој спорт камера додатоци комбинации погоден за трчање, велосипедизам, пливање, нуркање, падобранство, сообраќајниот метеж и други екстремни спортови. los tiempos де tránsito pueden variar, especialmente durante ла temporada navideña. УСЛУГА TIEMPO де TRÁNSITO es proporcionado por el portador y excluye казни де semana y días festivos. haremos ел seguimiento del envío y en contacto един usted тен pronto комо море можен рок един una respuesta. Случајот со рачка го прават тоа полесно да се носат. Лас imágenes mostradas нема син el artículo вистински y están став дин referencia solamente. todas las principales tarjetas де crédito син aceptadas на través де FIDEICOMISO seguro del procesador del pago.
Направени од ЕВА кој е издржлив за да го користите.
Купувачот пријател Забелешка :
1.
Материјал : ЕВА
Боја : Црна
Големина : 12.Ви благодариме за вашето купување и ви посакувам среќен шопинг. nuestro objetivo es la satisfacción del cliente!
7.
Производ екранот
sobre El Pago
1) aceptamos Alipay, Unión del запад, TT. Si usted не ха recibido дин envío dentro де 30 días del pago, por корист, póngase en contacto con nosotros.
2) Ел Pago debe hacerse dentro де 3 días де orden.

За производот

Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,SONY,NIKON,Sjcam,Garmin,GoPro
Бренд Име:
SnowHu
Број На Модел На:
y55
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Материјал:
PC
Компатибилен Акција Камера Бренд:
xiaomi
за gopro:
За Gopro 6 5 5S 4 4S 3+ 3 2 1
за sjcam:
за sj4000 sj5000 sj6000 sj7000
за xiaomi yi:
За XIAOMI YI XIAOYI 4K
за Eken:
За H8 H8R H9 H9R W9
За:
GoPro Херој 6 5 4 3 2 1 Xiaomi Yi EKEN Sjcam ShowHu И така натаму Акција ca

Слични предлози