.

.

2 in1 GoPro Hero43+ Црвено Нуркање Домување Филтри + Камера Планината Рачни Зафат Плови Стап Monopod SJ4000 + Ослободени поштенски

2 in1 GoPro Hero43+ Црвено Нуркање Домување Филтри + Камера Планината Рачни Зафат Плови Стап Monopod SJ4000 + Ослободени поштенски

DEN 282.72

Износ
Во продавницата.

100% СОСЕМА НОВ Професионален custom род пловни рачни стап, тој е дизајниран. - За Gopro Hero1 2 3 3+ / Full HD 1080 P / SJ4000 итн.. камера, и се користи во спортови на вода тајмер (на пример : сурфање, нуркање, итн.). - Има светла жолта во вода, а лесно може да се најде. - Се плови дизајниран да се задржи вашата камера со водоотпорен школка, LCD Bacpac, Батеријата. - Bacpac, WI-FI Bacpac и се Нурне Домување и во други делови на случај, лесно да се плови на вода. - Прилагодлив за врвка за рака, па ќе имаат двојна заштита.
Карактеристики :
Црвената Боја Корекција на Филтер е најчесто користен во сини води (светли денови, плитките води итн.) специјално користи за снимки во помалку светлина или повеќе длабочина ситуација,тоа ви помага да го фати на вистински бои. Вооружени Вашиот Херој, Го Споделите Вашиот Свет.
Забелешка : Овој филтер е компатибилен со Go Pro Hero3+ 4 Нуркање Домување само.
Спецификации
Компатибилен Бренд Go Pro
Компатибилни Модели Hero3
Леќа Дијаметар : 42*38mm
Димензии : 5.2 cm x 4.8 cm x 1.2 см
Нето Тежина : 13g
Пакет Тежина : 23g
Пакување Листа
1 x црвено Нуркање Домување Филтри 1x жолта Справи со Планината 1x врвка за околу рака 1x завртка 1x следење на број

За производот

Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Број На Модел На:
21
Бренд Име:
хари добро
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro

Слични предлози