.

.

Sawback Ангел АЈКУЛА Спорт Види Двојна Време Дигитален LED Датум Ден Аналогни Црна, Црвена Нерѓосувачки Челик Рака Mens Часовници Кварц /SH197

Sawback Ангел АЈКУЛА Спорт Види Двојна Време Дигитален LED Датум Ден Аналогни Црна, Црвена Нерѓосувачки Челик Рака Mens Часовници

DEN 2351.52

Износ
Во продавницата.


Sawback Ангел АЈКУЛА Спорт Види Двојна Време Дигитален LED Датум Ден Аналогни Црна, Црвена Нерѓосувачки Челик Рака Mens Часовници Кварц /SH197 Опис : најновата вонредни трки стил колекција - Чесен, преминувањето на целната линија по исцрпувачката трка носи за комбинација на чувства кои ткаат заедно во една убава момент. - Dual Движење, аналогни со LED прикажување на ден и датум - Аларм подесување - Нерѓосувачки челик бенд Главни Карактеристики : - Sawback Ангел Ајкула Серија Тип Б - Дизајнирани од познатиот Јапонски Види Дизајнер "Г-дин Hito Imachi". - DUAL Движење со најновиот пробив Јапонија Кварц Технологија - Специјално дизајниран со Нерѓосувачки челик Случај - Вклучете со LED датум, денот, времето се Прикаже и алармот функција - отпорен на Вода до 3 БАНКОМАТ - 12 месеци Меѓународна Гаранција Спецификација (приближни) - Случај дијаметар : 5.0 cm прибл. - Случај дебелина : 1.6 см прибл. - Бенд Должина : 19cm прибл. - Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Бенд Прилагодливи : Yes Пакет се Вклучени : - 1 x Вистински Ајкула Спорт Watch - 1 x Службен Кутија со Гаранција Картичка ~~ Зошто не Треба да ги Купите Тука? ~~
1. Ние ќе испрати пакет со целосна следење. (Некаде на друго место, дури и испрати вашиот пакет со untrackable услуги. Можеби тоа ќе ве однесе повеќе од 30 дена да се чека за ништо.)
2. Официјалната Продавница. Автентични Производи. (Наместо некои ентони пазари, Aliexpress е целосно потврдена сите продавачи пред продавање.)
3. Live Support. (Aliexpress ви овозможува да не контактирате директно, без какви било проблеми.)
4. Купувачот Заштита од Aliexpress. (Што се под заштита од Aliexpress.)

За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Повеќе Време Зона,Авто Датум,Назад Светлина,Заврши Календар,Аларм
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Должина:
19CM
Број На Модел На:
SH197
Dial Дијаметар:
50mm
Бренд Име:
АЈКУЛА СПОРТ ВИДИ
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Случај Дебелина:
16mm
Бендот Ширина:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Движење:
Двоен Дисплеј
Случај Обликот:
Круг
Серија Име:
Sawback Ангел Ајкула Серија Тип Б
Моден Елемент:
Голема Преголеми Dial & Круна, Осветлување, 3D Дизајн
Подарок Кутија, Тип:
АЈКУЛА Оригинален Подарок Кутија & Гаранциона Картичка
Отпорност На Вода Длабочина:
30m, 3ATM Отпорен на Вода Водоотпорен
Функција:
LED Датум, Ден, Dual Време Дисплеј, Аларм
Движење:
Јапонија Кварц Технологија Двојно Movt
клучни зборови:
види мажи, relogio masculino, erkek kol saati, врвен бренд, reloj hombre
Гаранција:
12 месеци Меѓународна Гаранција
Тип На Објект:
Двоен Дисплеј Рачни Часовници
Пол:
Мажи

Слични предлози