.

.

бесплатен превозот унисекс професионални кожа изнајмување боречка чевли

бесплатен превозот унисекс професионални кожа изнајмување боречка чевли

DEN 4155.36

Износ
Во продавницата.

бесплатен превозот унисекс професионални кожа изнајмување боречка чевли
Карактеристики : материјал : квалитет на кожа горната обвивка : mesh + кожа слајд outsole : microfibre и гума постојат различни тип на боречка чевли за избор тоа е професионална боречка чевли за боречка играч големина е погодна за возрасни. клиентите може да поставите цел direclty , ние ќе ги пренесе возрасни големина .
Пакување & Испорака За итна или мали парцели потреби, пратката може да биде извршена од страна на воздух или express (DHL, FEDEX, ТНТ,EMS, ПАТАРИНА.. ). За голем мерење на производи, испорака може да се изврши со камион или море. Тоа спаси многу превозот цена . С или на барање на пад пратката, ние, исто така, ја прифати . Сите стоки ќе бидат спакувани во стандардна извоз krabičkách . Нашите Услуги за Вашите прашања ќе се одговори во рок од 24 часа. Добар квалитет, прифатлива цена & најдобра услуга. Строги стандарди за квалитет и контрола, 100% проверка на вашата нарачка. Ние може да ги задоволи потреби на клиентите ефикасно. Флексибилни минимум за квантитет. Да ги прилагодите на вашите производи, OEM/ODM ќе биде добредојдена. Печати надвор да нарачате вашите персонализирани производи. Ние може да ви даде покана писмо, за да ви помогне да добиете виза, ако сте подготвени да ја посетите Кина. Никаква друга потреба од помош, ние ќе се обидеме да направиме за вас.
По-Продажбата На Услугата
Б&G Гарантирањето : B&G обезбеди техничар за насочување на клиентот да направи инспекција , одржување и поправка на сите стоки. Ако има било каков проблем на квалитетот во текот на гарантниот период , клиентите можат да се вратат или размена на производи.
Компанијата Инструкции
Б&G Спортски Стока Ко. Ltd. Се најде во 1998 година, ние имаме богато искуство во проектирање, производство БОРЕЧКА & ГОЛФ СПОРТ производи.
Боречка серија : original & ОЕМ боречка топката , игли ,чевли ,машина за резервни делови , куглање спортски чорапи и други б owling сувенири производи.
Голф серија : голф клуб, топче за голф, чевли , ракавици , голф мат , голф tees, резултат молив и G olf подарок поставува

За производот

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Деца
Спортски Чевли Тип:
Боречка Чевли
Пол:
Момчиња
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Сите Сезони
Горниот Материјал:
Крава Сплит

Слични предлози