.

.

Карбонски Влакна PC Стил Задниот Спојлер на Багажникот Спојлер 3 еез Одговара За 2013-2014 Година W117 C117 CLA Класата

Карбонски Влакна PC Стил Задниот Спојлер на Багажникот Спојлер 3 еез Одговара За 2013-2014 Година W117 C117 CLA Класата

DEN 11952.00

Износ
Во продавницата.

Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија.com
Ако имате било истрага, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас со повикување на нас. OEM наредби се добредојдени. Ние обезбедуваме делови за автомобили за клиенти од целиот свет. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување. OEM наредби се добредојдени.

За производот

Тип На Објект:
Спојлери
Објектот Тежина:
1kg
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Име На Модел:
1
Осветленост Дел Број:
1
Објектот Должина:
1inch
Производителот Дел Број:
1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
yachant
Модел Година:
2013-2014 година
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Декорација
Другиот Дел Број:
1
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Слични предлози