.

.

Автомобил-Стил, Додатоци Карбонски Влакна Задниот Спојлер Крило Одговара За периодот 2008-2012 Gallardo LP570-4 ST Стил Спојлер GT Крило

Автомобил-Стил, Додатоци Карбонски Влакна Задниот Спојлер Крило Одговара За периодот 2008-2012 Gallardo LP570-4 ST Стил Спојлер

DEN 118032.00

Износ
Во продавницата.

Ние обезбедуваме делови за автомобили за клиенти од целиот свет.
Цената не вклучува било обичај давачки или други даноци. Без разлика колку е тешко производство е, ние секогаш ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат потреби на клиентите.
Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавница
Добредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co. Ние обезбедуваме делови за автомобили за клиенти од целиот свет. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување.
Ви благодариме за посетата на нашата веб-страница : www. Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing.
Нашата канцеларија
Фабрички Објект
Производителот Напредок
Клиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата Вовед
Wenzhou Yachant Trading Co. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие.com
Ако имате било истрага, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас со повикување на нас.
Ние обезбедуваме ОЕМ и ODM на fiberglass и карбонски влакна производи, како и нашата системите за климатизација. Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија. OEM наредби се добредојдени. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа
Контакт со НАС на :
Ве молиме користете го копчето "Контакт Сега" , или да користите Trademanager софтвер да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во прв пат штом стигнавме вашата порака. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување.
Нашиот телефонски број : 0086-577-88903881/88903887
Пакување :
Сите објектот индивидуално спакувани во бела пена и поли торба.

За производот

Тип На Објект:
Спојлери
Модел Година:
2008-2012
Објектот Тежина:
1kg
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните
Име На Модел:
1
Осветленост Дел Број:
1
Објектот Должина:
1inch
Производителот Дел Број:
1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
yachant
За Возило Брендови/Модел:
Lamborghini
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Декорација
Другиот Дел Број:
1
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Слични предлози