.

.

А5 Caractere Стил на Карбонски Влакна на Задното Крило Спојлер за Ауди А5 4 ВРАТАТА Седан Само 2009 - Година В Стил

А5 Caractere Стил на Карбонски Влакна на Задното Крило Спојлер за Ауди А5 4 ВРАТАТА Седан Само 2009 - Година В Стил

DEN 5233.00
DEN 5567.52
-6 %

Износ
Во продавницата.


ОБЈЕКТОТ А5 СПОЈЛЕР МАТЕРИЈАЛ КАРБОНСКИ ВЛАКНА СТИЛ Caractere СТИЛ FITMENT За Ауди А5 4 Door Седан ГОДИНА 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 ГОДИНА ИНСТАЛИРАТЕ 3 M ЛЕНТА ( СЛОБОДЕН ВКЛУЧЕНИ ВО ПАКЕТОТ)
FITMENT :
Ако не сте сигурни за fitment, pls контактирајте со нас пред понуда.
ДАНОК- НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ВО ТОЧКА ЦЕНА
За Европскиот , клиентот може да треба да плаќаат данок ( детални врз основа на фактура вредност)
За АМЕРИКА & Австралија , клиентите не треба да плаќа данок како фактура вредност ќе бидат направени помалку од 600
Pls контактирајте со нас ако сакате да имаат пониски фактура вредност.
ИСПОРАКА :
Обично, таа ги зема околу 4-7 дена за да се произведе и врши увид. По конечното проверите, тоа ќе бидат испратени во потрага по некои детали.
Секој дел ќе биде прегледан пред пратката.
EMS трае околу 15 Работни дена да пристигне во сопствени канцеларија за повеќето земји, детални време на испорака врз основа на кога купувачот јасно обичај.
DHL / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ Трае околу 10 работни дена
Pls проверете објект внимателно пред потпишување, ако е скршен, pls reject (отфрли).
ПО ПРОДАЖБАТА НА :
Pls не ги проверите внимателно пред да го потпише парцела, да одбие да ја потпише ако објектот скршени.
Ако клиент знак скршени објект, треба да се плати објект превозот цена испратена назад до нас & повторно се испратени до вас.
Ако не сте задоволни, pls контактирајте го нашиот продажен прво пред отворањето на спорот.
Ако сте среќни со нашите производи, pls ни даде 5 Ѕвезда повратни информации

За производот

Тип На Објект:
Спојлери
А5-Година:
2011,2013,2015,2014,2012,2010
Објектот Тежина:
10kg
Поставување на Возило:
А5 4 Вратата Задните Покривот Багажникот
Другиот Дел Број:
Опашката Крило Спојлер За Ауди А5 Седан
Производителот Дел Број:
На Задното Крило За Ауди А5 Седан
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Модел Година:
2010 - 2016 година
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Висина:
10cm
Осветленост Дел Број:
Авто Трки Автомобил на Задното Крило За Ауди А5 4Door
Земја/Регион на Производство:
Guangdong, Кина
Специјални Функции:
А5 Седан Задниот Спојлер Крило
Audi Модел:
A5
Објектот Должина:
10cm
Име На Модел:
TR-AUDIA506
Бренд Име:
TAORUN ТРКИ
Ставка опис:
А5 Карбонски Влакна Заден Спојлер за Ауди
Материјал:
Карбонски Влакна Заден Спојлер За Audi A5
Автомобил Fitment:
за Audi A5 4Door Седан Стандард
Позиција:
задниот спојлер за Audi A5
боја:
Црна Задните Покривот Багажникот Спојлер Крило за Audi A5
Стил:
Caractere Стил На Задното Крило За Audi A5
Инсталирајте:
3M лента
Пакет:
картонска кутија

Слични предлози