.

.

Врвен Квалитет на Лето Памук Бремени Жени Пижами Тенка Розова Expectant Мајка Хранење Грб Сет со Кратки Панталони

Врвен Квалитет на Лето Памук Бремени Жени Пижами Тенка Розова Expectant Мајка Хранење Грб Сет со Кратки Панталони

DEN 902.00
DEN 1002.72
-10 %

Износ
Во продавницата.


Дебелина, индекс : mendium Еластична индекс : еластична Мека индекс : лабава Материјал : памук Пакет : 1 PCS X Трошоците + 1 PCS X Кратки Панталони Грб Големина на : Големина Биста Ракав Должина Рамо Должина M 100cm/39.37" 20cm/7.87" 40cm/15.75" 67cm/26.38" L 102cm/40.16" 21cm/8.27" 42cm/16.54" 68cm/26.77" XL 104cm/40.94" 22cm/8.66" 44cm/17.32" 69cm/27.17" 2 XL 106cm/41.73" 23cm/9.06" 46cm/18.11" 70cm/27.56" 3 XL 108cm/42.52" 24cm/9.45" 48cm/18.91" 71cm/27.95" Панталони Големина на : Големина на Стомакот Турнеја се Протега на Должина M 74cm/29.13" 102cm/40.16" 67cm/26.38" L 75см/29.53" 104cm/40.94" 68cm/26.77" XL 76cm/29.92" 106cm/41.73" 69cm/27.17" 2 XL 77cm/30.31" 108cm/42.52" 69cm/27.17" 3 XL 78cm/30.71" 110cm/43.31" 70cm/27.56" answer : ___________________________ Note : _About фустан во боја,различни компјутерски монитори, можеби малку различни. _About пакетот,тоа ќе потрае околу 15 до 60days да стигнат до вашата земја(Бразил 15 до 90days).

За производот

Породилно Големина:
M, L, XL, XXL, 3XL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Околу Врат
Бренд Име:
SINTEYFOISON
Ткаенина Тип:
Фланелен
Материјал:
Памук
Боја Стил:
Природна Боја
Шаблон Тип:
Цртан филм
боја:
Бела и кафеава
Тежина:
0.5kg

Слични предлози