.

.

4pcs/set Кујна Пластични Стискаш Шише Condiment Диспензерот за Сос од Оцет, Масло, Салата Џем Зачин Тегла Сос Леќата Шише

4pcs/set Кујна Пластични Стискаш Шише Condiment Диспензерот за Сос од Оцет, Масло, Салата Џем Зачин Тегла Сос Леќата Шише

DEN 604.00
DEN 1208.64
-50 %

Износ
Во продавницата.


Име : Готвење леќата шише Материјал : храна одделение силиконски (пумпа главата) + ПП смола (шише) Спецификации : Дијаметар 6.4 cm * Висина 21cm Капацитет : 450ml Нето тежина : 168g / set Употреба : Чувајте готвење сос

За производот

боја:
случаен боја
Тип:
билка & зачин алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
Билка & Зачин Tools1
Билка & Зачин Алатки Тип:
Спајс & Пипер Shakers
Бренд Име:
Upors

Слични предлози