.

.

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните DUCATI Hypermotard 796 2010-2012 Година,Супер Спорт 750 1999-2002 СОПИРАЊЕ Бесплатен Превозот ZPMOTO

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните DUCATI Hypermotard 796 2010-2012 Година,Супер Спорт 750 1999-2002 СОПИРАЊЕ

DEN 693.00
DEN 949.44
-27 %

Износ
Во продавницата.

EMS : 5-14 дена.
Е вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови.
· Апсолутно НИКАКВА диск штета со овие влошки.Одлична влошки на affortable цена. ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co.
Накладките Kevlar органски серија обезбедува токму тоа, високото подлога на ефикасноста и живот за средината на тешки скутер велосипед опсег.Надминува ОЕМ Спецификации. Илјадници предмети цени во право, Ако не го видите во нашата aliexpress Продавница , ве молиме контактирајте со нас.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. На Kevlar органски серија влошки се совршен избор за потешки и поголеми мотор скутери во разиграните урбана употреба и се погодни за употреба со сите видови на диск материјали. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Ние брод на пакет рок од 24 часа од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail,Ние брод на Alipay адреса САМО.
· Дизајниран за сите временски услови апликации & Висока Температура стабилност.
Само премијата не-токсични состојки се користат кога овие влошки се произведени што ги прави еко пријателски производ без компромитирање на квалитетот. Тие се обезбеди подолг животен век отколку оригиналната влошки заедно со голема кочница ефект и речиси и да нема диск штета.
· Ниска Бришење Прашина Бришење Прашина. Најпопуларните избор. ве молиме контактирајте со нас.1 приоритет.Ние се наоѓа во Гуангжу, најголемиот електроника пазарот на Кина. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Голема Количина, Подобра Цена. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Знаци накладките треба замена вклучуваат : · Вибрации · Мелење · Squealing · Лоши перформанси
Можеме да го прифатиме Alipay / Paypal / Western Union / Money Gram.
КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ НА ОВИЕ НАКЛАДКИТЕ :
· Јаглерод органски соединенија
· TÜV и ECE R 90 одобрени
· Продолжува животниот век над стандард влошки
· 30% по маса мека бакар прав вклучени го подобрува животот, но значи дека апсолутно НЕ диск штета
· Врвен прст совет кочница моќ и контрола
· Подолго траење од чист органски, идеален скутер за изнајмување велосипеди и потешки машини.
Овие скутер накладките се направени во КИНА користење 30% бакар прав со тежина со јаглерод гранули . Ние сме додавање на нови работи секојдневно и ние обично може да победи секоја цена! Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа.

За производот

Објектот Должина:
5.4cm
Име На Модел:
ZP266
Објектот Дијаметар:
6cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
5.1cm
Објектот Висина:
0.75cm
Материјал Тип:
БАКАР,ЈАГЛЕРОД,АЛУМИНИУМ, КАЛАЈ, ГРАФИТ
Објектот Тежина:
0.24kg
Специјални Функции:
накладките

Слични предлози