.

.

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните DUCATI 1299 Panigale S (ABS Спи) (Тркачки верзија подлога) до 2015 СОПИРАЊЕ Бесплатен Превозот ZPMOTO

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните DUCATI 1299 Panigale S (ABS Спи) (Тркачки верзија подлога) до 2015 СОПИРАЊЕ

DEN 700.00
DEN 959.04
-27 %

Износ
Во продавницата.

Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Ние се наоѓа во Гуангжу, најголемиот електроника пазарот на Кина.Надминува ОЕМ Спецификации. Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари ширум светот. Знаци накладките треба замена вклучуваат : · Вибрации · Мелење · Squealing · Лоши перформанси
Можеме да го прифатиме Alipay / Paypal / Western Union / Money Gram. Најпопуларните избор. DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3-7 дена. Тие се обезбеди подолг животен век отколку оригиналната влошки заедно со голема кочница ефект и речиси и да нема диск штета. Голема Количина, Подобра Цена.
КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ НА ОВИЕ НАКЛАДКИТЕ :
· Јаглерод органски соединенија
· TÜV и ECE R 90 одобрени
· Продолжува животниот век над стандард влошки
· 30% по маса мека бакар прав вклучени го подобрува животот, но значи дека апсолутно НЕ диск штета
· Врвен прст совет кочница моќ и контрола
· Подолго траење од чист органски, идеален скутер за изнајмување велосипеди и потешки машини. ве молиме контактирајте со нас.Ние брод во светот Преку Воздух-Mail,времето за Испорака е 8-28 работни дена.
· Апсолутно НИКАКВА диск штета со овие влошки.
Само премијата не-токсични состојки се користат кога овие влошки се произведени што ги прави еко пријателски производ без компромитирање на квалитетот.
· Дизајниран за сите временски услови апликации & Висока Температура стабилност.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.
· Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни. Директни ОЕМ fitment
Пакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)
ZP Сопирачки произведува три типа на накладките специјално за скутери – органски накладките , Црвена керамички сопирачки влошки и sintered накладките.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Овие скутер накладките се направени во КИНА користење 30% бакар прав со тежина со јаглерод гранули . Предмети мора да се врати во првобитната состојба, за наплата или размена. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина И ако цел во голема количина.

За производот

Објектот Должина:
5.4cm
Име На Модел:
ZP266
Објектот Дијаметар:
6cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
5.1cm
Објектот Висина:
0.75cm
Материјал Тип:
БАКАР,ЈАГЛЕРОД,АЛУМИНИУМ, КАЛАЈ, ГРАФИТ
Објектот Тежина:
0.24kg
Специјални Функции:
накладките

Слични предлози