.

.

Мотоцикл Делови Бакар Базирани Sintered накладките За ХОНДА CB1300 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1300 F3/F13 2003-2004 Пред Моторот, Сопирачки, Диск #FA296

Мотоцикл Делови Бакар Базирани Sintered накладките За ХОНДА CB1300 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1300 F3/F13 2003-2004 Пред Моторот, Сопирачки,

DEN 835.00
DEN 1176.00
-29 %

Износ
Во продавницата.


Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. За повеќе производи Направени од страна на водечките производители на Кина(копно)! Преживее на Квалитетот! Примена : ХОНДА CB1300 F3/F13 2003-2004 Предни Сопирачки дискови Состојба : 100% Сосема Нов Квалитет : Ниво Материјал : Sintered & Бакар базирани Објект должина : 7. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . не двоумете се да контактирате со нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.76 cm Количина : 1 пар
ПРИМЕНА :
ХАРЛИ-ДЕЈВИДСОН
XR 1200 08-10 F
XR 1200 X 10-11 F
ХОНДА
CB 400 SFX/SFY/SF1/SF2/SF3 Супер Четири 99-03 F
CB 400 SF4/5/S5 (NC39) 04-05 F
CBR 600 FX/FY F 99-00
CBR 600 Ф1/F2/CBR 600 FS1/FS2 Спорт 01-02 F
CBR 600 F3/F4/F5/F6/F7 03-07 F
CBR 600 RR3/RR4 03-04 F
CB 1300 F3/F13 03-04 F
CB 1300 5/6/7/8/9 (Superfour) 05-09 F
CB 1300 А5/A6/О7/A8/A9 (Superfour ABS) 05-09 F
CB 1300 SA5/SA6/SA7/SA8/SA9/ССА 05-11 F
CB 1300 S5/S6/S7/S8/S9 05-09 F
HYOSUNG
GT 650 (Гол) 09-11 F
GT 650 R F 09-11
GV 700 C (ST7) 10-11 F
искрени честитки до сите купувачи : ве молиме споредете ја големината на сликата покажа со твоите користи делови , и да се обезбеди овие сопирачките дискови на оваа големина одговара за вашиот мотор ! Спецификации
1.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ).
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
За Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Кочница диск влошки произведени од ОЕМ
3. Sintered & Бакар базирани легури диск кочница влошки
2. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

За производот

Објектот Висина:
0.76cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Материјал Тип:
Sintered & Бакар базирани
Бренд Име:
AHL
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
CB1300 F3/F13 2003-2004 Пред Мотор накладките
Објектот Ширина:
5.54cm
Објектот Тежина:
257g
Објектот Должина:
7.475cm
Is_customized:
Yes
боја:
Како на сликата покажа
Потекло:
Кина(Копно)
ОЕМ Кодот:
AHL - ФА 296HH ФА 296 HH FA296 HH
Позиција:
ПРЕД
Трговија на големо:
прифатете
Истата со:
EBC FA296HH Двојно-H HH Кочница Подлога
Количина:
1 пар
Година:
2003 2004

Слични предлози