.

.

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните BENELLI Trek 1130 /Amazonaz 2007-2014,Сомот 400 2004 Бесплатен Превозот ZPMOTO

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните BENELLI Trek 1130 /Amazonaz 2007-2014,Сомот 400 2004 Бесплатен Превозот ZPMOTO

DEN 863.00
DEN 948.48
-9 %

Износ
Во продавницата.

ве молиме контактирајте со нас. Треба да контактирате со нас за оваа услуга.1 приоритет. Ние сме додавање на нови работи секојдневно и ние обично може да победи секоја цена! Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа.
· Обезбедува незаменлива педалата се чувствуваат.Одлична влошки на affortable цена. На Kevlar органски серија влошки се совршен избор за потешки и поголеми мотор скутери во разиграните урбана употреба и се погодни за употреба со сите видови на диск материјали. Илјадници предмети цени во право, Ако не го видите во нашата aliexpress Продавница , ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ние се наоѓа во Гуангжу, која во близина на Хонг Конг со најзгодно транспорт пристап на воздух се изразуваат и океанот превозот во светот. EMS : 5-14 дена. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Идеален за брзо велосипедисти. Ние брод на пакет рок од 24 часа од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail,Ние брод на Alipay адреса САМО.
· Ниска Бришење Прашина Бришење Прашина. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Надминува ОЕМ Спецификации.
Овие скутер накладките се направени во КИНА користење 30% бакар прав со тежина со јаглерод гранули . Ние нуди огромен број. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина И ако цел во голема количина. Предмети мора да се врати во првобитната состојба, за наплата или размена. Најпопуларните избор. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/ негативна повратна информација. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата. ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co. DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3-7 дена. Трговија на големо е добредојден.
· Дизајниран за сите временски услови апликации & Висока Температура стабилност. Вашето задоволство е секогаш наш БР. Kevlar органско на повисока издржливост скутер влошки кој 30% бакар прав од тежината и јаглерод гранули за да овозможи подлога која трае далеку подобро од оригиналот влошки и најголем конкурент влошки, но обезбедува врвен кочница ефект.

За производот

Објектот Должина:
5.4cm
Име На Модел:
ZP266
Објектот Дијаметар:
6cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
5.1cm
Објектот Висина:
0.75cm
Материјал Тип:
БАКАР,ЈАГЛЕРОД,АЛУМИНИУМ, КАЛАЈ, ГРАФИТ
Објектот Тежина:
0.24kg
Специјални Функции:
накладките
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE

Слични предлози