.

.

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните DUCATI ST4S 916 2001-2006,кавгаџија streetfighter 848 2012-2014,848 2008-2010 Бесплатен Превозот ZPMOTO

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните DUCATI ST4S 916 2001-2006,кавгаџија streetfighter 848 2012-2014,848 2008-2010

DEN 695.00
DEN 951.84
-27 %

Износ
Во продавницата.

ве молиме контактирајте со нас.Ние се наоѓа во Гуангжу, најголемиот електроника пазарот на Кина. Илјадници предмети цени во право, Ако не го видите во нашата aliexpress Продавница , ве молиме контактирајте со нас. Ние нуди.
· Дизајниран за сите временски услови апликации & Висока Температура стабилност. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Голема Количина, Подобра Цена.
· Обезбедува незаменлива педалата се чувствуваат. Ние се наоѓа во Гуангжу, која во близина на Хонг Конг со најзгодно транспорт пристап на воздух се изразуваат и океанот превозот во светот.
· Апсолутно НИКАКВА диск штета со овие влошки. Тие се обезбеди подолг животен век отколку оригиналната влошки заедно со голема кочница ефект и речиси и да нема диск штета. Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Превозот на трошоците направени се за вас.Надминува ОЕМ Спецификации. Ова соединение е погодна за употреба за сите потешки скутери со поголеми мотори за побрзо улица се користи и е совршен за употреба со било која диск кочница материјал. Директни ОЕМ fitment
Пакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)
ZP Сопирачки произведува три типа на накладките специјално за скутери – органски накладките , Црвена керамички сопирачки влошки и sintered накладките.
Накладките Kevlar органски серија обезбедува токму тоа, високото подлога на ефикасноста и живот за средината на тешки скутер велосипед опсег. Овие трошоци се на купувачот одговорност. ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co.1 приоритет. DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3-7 дена. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија.
· Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна.
КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ НА ОВИЕ НАКЛАДКИТЕ :
· Јаглерод органски соединенија
· TÜV и ECE R 90 одобрени
· Продолжува животниот век над стандард влошки
· 30% по маса мека бакар прав вклучени го подобрува животот, но значи дека апсолутно НЕ диск штета
· Врвен прст совет кочница моќ и контрола
· Подолго траење од чист органски, идеален скутер за изнајмување велосипеди и потешки машини.

За производот

Објектот Должина:
5.4cm
Име На Модел:
ZP266
Објектот Дијаметар:
6cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
5.1cm
Објектот Висина:
0.75cm
Материјал Тип:
БАКАР,ЈАГЛЕРОД,АЛУМИНИУМ, КАЛАЈ, ГРАФИТ
Објектот Тежина:
0.24kg
Специјални Функции:
накладките
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE

Слични предлози