.

.

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните DUCATI 999 999 S 2003-2006,D16RR 990 Desmosedici 2007-2009,ST4 944 1999-2005 Бесплатен Превозот

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните DUCATI 999 999 S 2003-2006,D16RR 990 Desmosedici 2007-2009,ST4 944 1999-2005

DEN 696.00
DEN 952.80
-27 %

Износ
Во продавницата.

Ние се наоѓа во Гуангжу, најголемиот електроника пазарот на Кина.Надминува ОЕМ Спецификации.Идеален за брзо велосипедисти.
Овие скутер накладките се направени во КИНА користење 30% бакар прав со тежина со јаглерод гранули . Голема Количина, Подобра Цена.Ние брод во светот Преку Воздух-Mail,времето за Испорака е 8-28 работни дена.
· Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
· Апсолутно НИКАКВА диск штета со овие влошки.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл делови и додатоци. Ние брод на пакет рок од 24 часа од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail,Ние брод на Alipay адреса САМО.
· Обезбедува незаменлива педалата се чувствуваат. DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3-7 дена.
· Ниска Бришење Прашина Бришење Прашина. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден. Вашето задоволство е секогаш наш БР. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата.
Накладките Kevlar органски серија обезбедува токму тоа, високото подлога на ефикасноста и живот за средината на тешки скутер велосипед опсег. Ние се наоѓа во Гуангжу, која во близина на Хонг Конг со најзгодно транспорт пристап на воздух се изразуваат и океанот превозот во светот. Треба да контактирате со нас за оваа услуга. Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.1 приоритет.
Е вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови. Трговија на големо е добредојден. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина И ако цел во голема количина. Ние сме додавање на нови работи секојдневно и ние обично може да победи секоја цена! Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа.
Само премијата не-токсични состојки се користат кога овие влошки се произведени што ги прави еко пријателски производ без компромитирање на квалитетот.

За производот

Објектот Должина:
5.4cm
Име На Модел:
ZP266
Објектот Дијаметар:
6cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
5.1cm
Објектот Висина:
0.75cm
Материјал Тип:
БАКАР,ЈАГЛЕРОД,АЛУМИНИУМ, КАЛАЈ, ГРАФИТ
Објектот Тежина:
0.24kg
Специјални Функции:
накладките

Слични предлози