.

.

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните BIMOTA 992 DB6 Delirio 2007,1198 DB8 2010-2014,1078 DB5 Desiderio 2012-2014 Бесплатен Превозот

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните BIMOTA 992 DB6 Delirio 2007,1198 DB8 2010-2014,1078 DB5 Desiderio 2012-2014

DEN 864.00
DEN 949.44
-9 %

Износ
Во продавницата.


Овие скутер накладките се направени во КИНА користење 30% бакар прав со тежина со јаглерод гранули .
· Апсолутно НИКАКВА диск штета со овие влошки. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија.
· Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни. Ние се грижиме за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл делови и додатоци. Ние сме додавање на нови работи секојдневно и ние обично може да победи секоја цена! Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа. Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Kevlar органско на повисока издржливост скутер влошки кој 30% бакар прав од тежината и јаглерод гранули за да овозможи подлога која трае далеку подобро од оригиналот влошки и најголем конкурент влошки, но обезбедува врвен кочница ефект.Надминува ОЕМ Спецификации. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина И ако цел во голема количина. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Само премијата не-токсични состојки се користат кога овие влошки се произведени што ги прави еко пријателски производ без компромитирање на квалитетот. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт.
КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ НА ОВИЕ НАКЛАДКИТЕ :
· Јаглерод органски соединенија
· TÜV и ECE R 90 одобрени
· Продолжува животниот век над стандард влошки
· 30% по маса мека бакар прав вклучени го подобрува животот, но значи дека апсолутно НЕ диск штета
· Врвен прст совет кочница моќ и контрола
· Подолго траење од чист органски, идеален скутер за изнајмување велосипеди и потешки машини. Ние се наоѓа во Гуангжу, која во близина на Хонг Конг со најзгодно транспорт пристап на воздух се изразуваат и океанот превозот во светот. На Kevlar органски серија влошки се совршен избор за потешки и поголеми мотор скутери во разиграните урбана употреба и се погодни за употреба со сите видови на диск материјали. Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.

За производот

Објектот Должина:
5.4cm
Име На Модел:
ZP266
Објектот Дијаметар:
6cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
5.1cm
Објектот Висина:
0.75cm
Материјал Тип:
БАКАР,ЈАГЛЕРОД,АЛУМИНИУМ, КАЛАЈ, ГРАФИТ
Објектот Тежина:
0.24kg
Специјални Функции:
накладките
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE

Слични предлози