.

.

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните DUCATI Hypermotard 820 /СП 2013-2014 година,Супер Спорт 800 2003-2004 Бесплатен Превозот ZPMOTO

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органски Одговара Задните DUCATI Hypermotard 820 /СП 2013-2014 година,Супер Спорт 800 2003-2004 Бесплатен

DEN 694.00
DEN 950.40
-27 %

Износ
Во продавницата.


Овие скутер накладките се направени во КИНА користење 30% бакар прав со тежина со јаглерод гранули . Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна.
Накладките Kevlar органски серија обезбедува токму тоа, високото подлога на ефикасноста и живот за средината на тешки скутер велосипед опсег. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл делови и додатоци. Ние брод на пакет рок од 24 часа од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail,Ние брод на Alipay адреса САМО. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние сме додавање на нови работи секојдневно и ние обично може да победи секоја цена! Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Знаци накладките треба замена вклучуваат : · Вибрации · Мелење · Squealing · Лоши перформанси
Можеме да го прифатиме Alipay / Paypal / Western Union / Money Gram. Ние нуди.
КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ НА ОВИЕ НАКЛАДКИТЕ :
· Јаглерод органски соединенија
· TÜV и ECE R 90 одобрени
· Продолжува животниот век над стандард влошки
· 30% по маса мека бакар прав вклучени го подобрува животот, но значи дека апсолутно НЕ диск штета
· Врвен прст совет кочница моќ и контрола
· Подолго траење од чист органски, идеален скутер за изнајмување велосипеди и потешки машини.
· Дизајниран за сите временски услови апликации & Висока Температура стабилност. ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е секогаш наш БР.
· Апсолутно НИКАКВА диск штета со овие влошки.
Е вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ова соединение е погодна за употреба за сите потешки скутери со поголеми мотори за побрзо улица се користи и е совршен за употреба со било која диск кочница материјал.

За производот

Објектот Должина:
5.4cm
Име На Модел:
ZP266
Објектот Дијаметар:
6cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
5.1cm
Објектот Висина:
0.75cm
Материјал Тип:
БАКАР,ЈАГЛЕРОД,АЛУМИНИУМ, КАЛАЈ, ГРАФИТ
Објектот Тежина:
0.24kg
Специјални Функции:
накладките

Слични предлози