.

.

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органско За Задните DUCATI MultiStrada 1200 2010-2014,1199 Panigale Superleggera 2014 ОЕМ СОПИРАЊЕ Бесплатен Превозот

ВЕЛОСИПЕД Нови накладките Органско За Задните DUCATI MultiStrada 1200 2010-2014,1199 Panigale Superleggera 2014 ОЕМ СОПИРАЊЕ

DEN 700.00
DEN 959.04
-27 %

Износ
Во продавницата.

Најпопуларните избор. Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Накладките Kevlar органски серија обезбедува токму тоа, високото подлога на ефикасноста и живот за средината на тешки скутер велосипед опсег.
· Дизајниран за сите временски услови апликации & Висока Температура стабилност. Ние се наоѓа во Гуангжу, која во близина на Хонг Конг со најзгодно транспорт пристап на воздух се изразуваат и океанот превозот во светот. Знаци накладките треба замена вклучуваат : · Вибрации · Мелење · Squealing · Лоши перформанси
Можеме да го прифатиме Alipay / Paypal / Western Union / Money Gram. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦА
Компатибилност : APRILIA BEELLI CAGIVA DUCATI KTM MONDIAL MOTO GUZZI MV PIAGGIO VOXAN
Еквивалентно на EBC # FA266
Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели :
F= Пред - Р= Задните F & R= Пред & Задните
Лесна Инсталација. Kevlar органско на повисока издржливост скутер влошки кој 30% бакар прав од тежината и јаглерод гранули за да овозможи подлога која трае далеку подобро од оригиналот влошки и најголем конкурент влошки, но обезбедува врвен кочница ефект.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние брод на пакет рок од 24 часа од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail,Ние брод на Alipay адреса САМО.
КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ НА ОВИЕ НАКЛАДКИТЕ :
· Јаглерод органски соединенија
· TÜV и ECE R 90 одобрени
· Продолжува животниот век над стандард влошки
· 30% по маса мека бакар прав вклучени го подобрува животот, но значи дека апсолутно НЕ диск штета
· Врвен прст совет кочница моќ и контрола
· Подолго траење од чист органски, идеален скутер за изнајмување велосипеди и потешки машини. Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна.Ние брод во светот Преку Воздух-Mail,времето за Испорака е 8-28 работни дена. Превозот на трошоците направени се за вас. Тие се обезбеди подолг животен век отколку оригиналната влошки заедно со голема кочница ефект и речиси и да нема диск штета. Трговија на големо е добредојден.Одлична влошки на affortable цена. EMS : 5-14 дена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. ве молиме контактирајте со нас.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл делови и додатоци.Надминува ОЕМ Спецификации. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата.

За производот

Објектот Должина:
5.4cm
Име На Модел:
ZP266
Објектот Дијаметар:
6cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
5.1cm
Објектот Висина:
0.75cm
Материјал Тип:
БАКАР,ЈАГЛЕРОД,АЛУМИНИУМ, КАЛАЈ, ГРАФИТ
Објектот Тежина:
0.24kg
Специјални Функции:
накладките

Слични предлози