.

.

Мотоцикл Делови Напред & Задна Кочница Влошки за Полнење За Kawasaki KX250 KX250F N1 N2 KX450F D6F D7F KLX450R A8F Бакар Базирани Sintered

Мотоцикл Делови Напред & Задна Кочница Влошки за Полнење За Kawasaki KX250 KX250F N1 N2 KX450F D6F D7F KLX450R A8F Бакар Базирани

DEN 826.00
DEN 1032.00
-20 %

Износ
Во продавницата.


Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. За било какви прашања, pls.
За Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Sintered & Бакар базирани легури диск кочница влошки
2. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. За повеќе производи
Состојба : 100% Сосема Нов
Потекло : Кина(копно)
Квалитет : Ниво На
Трговија На Големо : Да
Количина : 2 пара
Големина на предниот дел : 94 x 34. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. не двоумете се да контактирате со нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошки
Примена : KAWASAKI
KAWASAKI KXF250 KX250 F N1/N2 2004-2005
KAWASAKI KX250 F (T6 F/T7 F/T8 F) 2006-2008
KAWASAKI KX450 F (D6 F/D7 F/D8 F) 2006-2008
KAWASAKI KLX450 R (A8 F) 2008
Карактеристики :
Висока Температура Отпорни
Материјал : Sintered & Бакар базирани
Боја : Како На Сликата Покажа
Позиција : Пред & Задните ( Погледнете накладките апликацијата подолу )
Безбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Долго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во различни средина и услови
Стабилни перформанси : Напредни триење формули кои може да се обезбеди стабилни перформанси низ широк спектар температура
Удобноста : Напредни материјали кои може да се намали бучавата и вибрациите, така што ќе можат да се чувствувате лесно и удобно да се запре
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).

За производот

боја:
Предните и Задните Влошки, 1 пар Пред Влошки, 1 пар на Задните Влошки
Бренд Име:
AHL
Објектот Тежина:
500g
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Sintered & Бакар базирани
Име На Модел:
Мотор Напред & Задна Кочница Подлога За Полнење
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
ОЕМ Кодот:
AHL - FA185 HH FA367 HH
Позиција:
Пред & Задните
Истата со:
EBC FA185HH FA367HH Двојно-H HH Моторни Диск Сопирачки
Количина:
2 пара
Примена 1:
KXF250 KX250F N1/N2 2004-2005
апликацијата 2:
KX250F (T6F/T7F/T8F) 2006-2008
Апликација 3:
KX450F (D6F/D7F/D8F) 2006-2008
Апликацијата 4:
KLX450R (A8F) 2008

Слични предлози