.

.

Мотоцикл предното Или Задното накладките Одговара За ЈАМАХА ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ 125 250 YP 125 400 250 XC300 XP 400 250 MT-01 W. K. ВЕЛОСИПЕДИ WK125

Мотоцикл предното Или Задното накладките Одговара За ЈАМАХА ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ 125 250 YP 125 400 250 XC300 XP 400 250 MT-01 W. K.

DEN 202.00
DEN 235.20
-14 %

Износ
Во продавницата.

Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Боја како на сликата.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . ВЕЛОСИПЕДИ :
WK 125 Р 4 T 10-14 F
WK 125 SPOTR 11-14 F
1.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Цената за поставување(2 парчиња).
Накладките Сет
100% Сосема нов.Превозот време како што се следниве : 2.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. ОДГОВАРА ЗА ЈАМАХА :
VP 125 08-15 F
YP 125 DX 02 F
YP 125 РА 11-15 F
YP 125 Р 10-15 F
YP 125 X 11 F
YP 125 R X-MAX 11-12 F
X-MAX 125 MOMO ДИЗАЈН 14-15 F
VP 250 X-ГРАД 07-15 F
XP 250 X MAX 37 P 10-13 F
XP 250 X MAX 2 PLI 14-15 F
YP 250 Р СПОРТ 11 F
YP 250 Р ABS 11-15 F
X-250 MAX MOMO ДИЗАЈН 14-15 F
XC 300 VERSITY 06 F
XP 400 X-MAX ABS 05 F
YP 400 РА X-MAX 14-15 F
YP 400 R X-MAX НЕ ABS ОД 13 ДО 15 F
MT-01 05-10 Р
МТ-01 S 09 Р
В.

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
196-6
Објектот Должина:
10.2cm
Објектот Ширина:
3.5cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.225kg

Слични предлози