.

.

За DERBI Mulhacen 125 Mulhacen125 4T Од Уп бр.7N001791 Зборуваше тркала/единствен pin одредување 2007-2011 Мотоцикл накладките Задните

За DERBI Mulhacen 125 Mulhacen125 4T Од Уп бр.7N001791 Зборуваше тркала/единствен pin одредување 2007-2011 Мотоцикл накладките

DEN 355.00
DEN 408.00
-13 %

Износ
Во продавницата.


* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба. Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и по-продажбата на услугата. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи.
* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни. Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.7 N001791 Зборуваше тркала/единствен pin одредување 2007-2011
За GFY
Шенжен GFY Електронски Бизнис Компанија Ограничен има повеќе од десет години искуство во мотоцикл делови производство и продажба.
• Добие погрешен точка
• Вие не примате објектот
• Не ви е задоволство објектот квалитет
• Парцела Изгубени
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето.
• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.
• За превозот безбедно, ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари за враќање на средствата.
• Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working дена од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање бришат, а понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.

За производот

боја:
Пред 1 парови
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
8.8cm
Име На Модел:
За EBC FA093
Објектот Ширина:
4.8cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Должина:
8.8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Објектот Висина:
0.78cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
Задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA093
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
1 парови
Примена:
За Mulhacen 125 Mulhacen125 4T Од Уп бр.7N001791 Зборуваше тркала/singl
Години:
2007 2008 2009 2010 2011
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно

Слични предлози