.

.

Мотоцикл Пред Caliper накладките За ХОНДА MB5 MG50 95-03 MRX50 MBX80 CB125 CBX125 CG125 04 05 06 07 08 CG150 CBX97-01 ATC250

Мотоцикл Пред Caliper накладките За ХОНДА MB5 MG50 95-03 MRX50 MBX80 CB125 CBX125 CG125 04 05 06 07 08 CG150 CBX97-01 ATC250

DEN 448.00
DEN 527.52
-15 %

Износ
Во продавницата.

Превозот време како што се следниве : 2.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки
2.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Вие ќе примите објект исто како и сликите. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз. Кочница диск влошки произведени од ОЕМ
3.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошки
•Функција :
Висок коефициент на триење, стабилен сопирачката
Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Ниска носат стапка и многу издржливи
Влошки во суштина се органски влошки украсен со метални влакна за да им помогне ефикасно сопирање
Лесно да се контролира,удобно да се запре
Позиција : Пред (Погледнете накладките апликацијата подолу)
• Одговара За :
ХОНДА
MB 5 S 80-82
MG 50 S/X/1/3 Магна 150 95-03
MRX 50 88-
MBX 80 FWDD/FWDF 83-86
CB 125 РС 83
CBX 125 TS Обичај 82
CG 125 ES4-ES8 04-08
CG 150 ESD Титан 04-05
CG 150 KS/ES Титан 04-05
CBX 200 Strada 97-01
ATC 250 RB 81
1. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
054-1759
Објектот Должина:
4.6cm
Објектот Ширина:
4.2cm
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Тежина:
0.1kg

Слични предлози