.

.

Мотоцикл Пред накладките Одговара За BENELLI СОМОТ 125 XELVET250 derbi senda 125 BAJA senda DRD ТРКИ 50 senda 125 СМ КЗМ SR40

Мотоцикл Пред накладките Одговара За BENELLI СОМОТ 125 XELVET250 derbi senda 125 BAJA senda DRD ТРКИ 50 senda 125 СМ КЗМ SR40

DEN 202.00
DEN 235.20
-14 %

Износ
Во продавницата.

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Накладките Сет
100% Сосема нов.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.Превозот време како што се следниве : 2.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .Вие ќе примите објект исто како и сликите.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Боја како на сликата. ОДГОВАРА ЗА BENELLI : КАДИФЕ 125/150 08-12 F
XELVET 250 99-12 F
СОМОТ 400 МРАК 03-04 F
DERBI :
ГП 1 50 ОТВОРЕНА 06-11 F
MULHACEN 125 4 T 07 F
C F 02
SENDA 125 BAJA R F 06-12
SENDA 125 BAJA СМ 06-12 F
SENDA DRD ТРКИ 50 СМ 04-11 F
SENDA DRD ТРКИ 50 Р МОНТИРАНИ CALIPER 04-11 F
SENDA DRD ТРКИ 50 Р SPOKERN ТРКАЛА 11-12 F
SENDA DRD ТРКИ 50 СМ ФРЛИЈА ТРКАЛА 11-12 F
SENDA 125 СМ 04-07 F
SENDA Р 125 ВИН 04 F
КРСТ НА ГРАД 125 07-08 F
КЗМ :
СР 40 УЛИЦА СКРЕМБЛЕР 07-09 F
1.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. Alipay е Prefered.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

За производот

Објектот Должина:
7.6cm
Име На Модел:
194-4
Објектот Тежина:
0.135kg
Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
4.2cm

Слични предлози