.

.

KEOGHS Мото Додатоци Кочница Caliper Адаптер/заградата За Двојно Вртежи во минута Кочница Caliper Модификација За Скутер Dirt Bike

KEOGHS Мото Додатоци Кочница Caliper Адаптер/заградата За Двојно Вртежи во минута Кочница Caliper Модификација За Скутер Dirt

DEN 1801.00
DEN 1896.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

За производот

боја:
сива, црвена, портокалова
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Објектот Должина:
0.1cm
Бренд Име:
KEOGHS
Објектот Ширина:
0.1cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Висина:
0.1cm
Специјални Функции:
0.1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
0.1
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
0.1

Слични предлози