.

.

Мотоцикл Пред Caliper Кочница Подлога За КЗМ LX350 08 09 LX700 08 09 DAELIM ALTINO125 01-04 OTELL125 00-02 NS125 03-07 HISTORY125

Мотоцикл Пред Caliper Кочница Подлога За КЗМ LX350 08 09 LX700 08 09 DAELIM ALTINO125 01-04 OTELL125 00-02 NS125 03-07 HISTORY125

DEN 448.00
DEN 527.52
-15 %

Износ
Во продавницата.

Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз. Кочница диск влошки произведени од ОЕМ
3. Alipay е Prefered. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Превозот време како што се следниве : 2.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошки
•Функција :
Висок коефициент на триење, стабилен сопирачката
Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Ниска носат стапка и многу издржливи
Влошки во суштина се органски влошки украсен со метални влакна за да им помогне ефикасно сопирање
Лесно да се контролира,удобно да се запре
Позиција : Пред (Погледнете накладките апликацијата подолу)
• Одговара За :
КЗМ
LX 350-4А-Quad 08-09 F
LX 700-4А-Quad 08-09 F
DAELIM
ALTINO 125 01-04 F
OTELL 125(НС 125 DLX) 00-02 F
НС 125 DLX/III 03-07 FR
ИСТОРИЈА 125 01-06 FR
Tapo ПОРАКА 50 04 F
1.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки
2.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
054-1843
Објектот Должина:
4.6cm
Објектот Ширина:
4.2cm
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Тежина:
0.1kg

Слични предлози