.

.

Мотоцикл Задните Caliper Кочница Подлога За ЈАМАХА YZT250 XT600 XT600Z GILERA 125 APACHE RC125 RA600 SAXHS RAODSTER W. K. ВЕЛОСИПЕДИ WK 125

Мотоцикл Задните Caliper Кочница Подлога За ЈАМАХА YZT250 XT600 XT600Z GILERA 125 APACHE RC125 RA600 SAXHS RAODSTER W. K. ВЕЛОСИПЕДИ

DEN 448.00
DEN 527.52
-15 %

Износ
Во продавницата.

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошки
•Функција :
Висок коефициент на триење, стабилен сопирачката
Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Ниска носат стапка и многу издржливи
Влошки во суштина се органски влошки украсен со метални влакна за да им помогне ефикасно сопирање
Лесно да се контролира,удобно да се запре
• Одговара За :
ЈАМАХА
YZ 250 У 88
YTZ 250 N/S 85-86
XT 600 87
XT 600 Z 88-90
XT600 E 92-03
XTZ 600 E TENERE 91-98
GILERA
125 APACHE 91
РК 125 ВРВОТ МИТИНГ 89-92
РА 600
SAXHS 89-90
Raodster 05
В.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. Alipay е Prefered.Превозот време како што се следниве : 2. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки
2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .Вие ќе примите објект исто како и сликите. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Кочница диск влошки произведени од ОЕМ
3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). ВЕЛОСИПЕДИ
WK 125 В 4 T 16 WHEEL 10-13
1.

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
054-1939
Објектот Должина:
7.1cm
Објектот Ширина:
3.6cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.145kg

Слични предлози